РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ „Роман Хайнацки”

Резултати и класиране от провелото се на 28.01.2012г.

математическо състезание Роман Хайнацки

Учениците, класирани на призови места, могат да получат грамотите и наградите си в канцеларията на ПМГ „Иван Вазов“

на 28.02.2012 г от 9 до 12 часа или от 13 до 17 часа

 

име, фамилия училище клас точки място
1 Християн Димитров ОУ „Хан Аспарух“ 2 16 I
2 Йоана Дианова Георгиева ОУ „Хр. Ботев“ 2 10 II
3 Мелиса Билент Алиева ОУ „Хр. Ботев“ 2 10 II
4 Велизар Георгиев Василев ОУ „Хр. Ботев“ 2 7
5 Георги Атанасов ОУ „Хр. Ботев“ 2 6
6 Михаил Боянов Сапунджиев ОУ „Хр. Ботев“ 2 6
7 Иван Свиленов Станев ОУ „Хр. Ботев“ 2 5
8 Павлин Николов Славов ОУ „Хр. Ботев“ 2 4
9 Траяна Стефанова Димитрова ОУ „Хр. Ботев“ 2 4
10 Хрисимира Димитрова Димитрова ОУ „Стефан Караджа“ 2 4
11 Виктор Деянов Петров ОУ „Хр. Ботев“ 2 3
12 Неда Пейчева Колева ОУ „Хр. Ботев“ 3 20 I
13 Мартин Ивелинов СОУ „П.Р.Славейков“ 3 15 II
14 Павлин Пламенов Петров ОУ „Хр. Ботев“ 3 15 II
15 Радослав Чавдаров Божилов ОУ „Хр. Ботев“ 3 15 II
16 Рени Хинева СОУ „П.Р.Славейков“ 3 15 II
17 Владислав Димов СОУ „П.Р.Славейков“ 3 15 II
18 Веселин Христов СОУ „П.Р.Славейков“ 3 13
19 Атанас Томов СОУ „П.Р.Славейков“ 3 12
20 Ерик Веселинов СОУ „П.Р.Славейков“ 3 12
21 Пенко Балъков СОУ „П.Р.Славейков“ 3 11
22 Румена Димитрова СОУ „П.Р.Славейков“ 3 11
23 Теодор Колев СОУ „П.Р.Славейков“ 3 10
24 Кери Сребкова СОУ „П.Р.Славейков“ 3 8
25 Лъчезар Станчев СОУ „П.Р.Славейков“ 3 8
26 Теодора Атанасова СОУ „П.Р.Славейков“ 3 8
27 Благовест Бончев СОУ „П.Р.Славейков“ 3 6
28 Виктория Миленова СОУ „П.Р.Славейков“ 3 6
29 Даниел Боянов СОУ „П.Р.Славейков“ 3 6
30 Никола Франгов СОУ „П.Р.Славейков“ 3 6
31 Мартин Димитров СОУ „П.Р.Славейков“ 3 5
32 Венцислава Петрова СОУ „П.Р.Славейков“ 3 4
33 Георги Василев СОУ „П.Р.Славейков“ 3 4
34 Гьокан Рамадан СОУ „П.Р.Славейков“ 3 4
35 Мирела Кафалиева СОУ „П.Р.Славейков“ 3 4
36 Христина Кирилова Минчева ОУ „Хр. Ботев“ 3 4
37 Християна Калчева СОУ „П.Р.Славейков“ 3 4
38 Павел Николов СОУ „П.Р.Славейков“ 4 20 I
39 Никола Петров Петров ОУ „Хр. Ботев“ 4 10
40 Тихомир Димитров ОУ „Хр. Ботев“ 4 7
41 Зорница Гавраилова ПМГ „Иван Вазов“ 5 10 I
42 Петя Пламенова Георгиева ОУ „Хр. Ботев“ 5 8
43 Преслава Стоянова ПМГ „Иван Вазов“ 5 8
44 Гергана Живкова Желева ОУ „Хр. Ботев“ 5 7
45 Златина Тодорова ПМГ „Иван Вазов“ 5 7
46 Християна Христова Илиева ОУ „Хр. Ботев“ 5 7
47 Виктория Обретенова ПМГ „Иван Вазов“ 5 6
48 Йосиф Константинов СОУ „П.Р.Славейков“ 5 6
49 Валентин Жеков Иванов ОУ „Хр. Ботев“ 5 3
50 Йоан Християнов Христов ОУ „Хр. Ботев“ 5 3
51 Калина Галинова Колева ОУ „Хр. Ботев“ 5 3
52 Павел Светославов Христов ОУ „Хр. Ботев“ 5 3
53 Преслав Иванов ПМГ „Иван Вазов“ 5 3
54 Божидара Цончева Цонева ОУ „Хр. Ботев“ 5 2
55 Маноела Минчева ПМГ „Иван Вазов“ 6 15 I
56 Савина Конова ПМГ „Иван Вазов“ 6 8
57 Никола Димитров ПМГ „Иван Вазов“ 6 7
58 Калин Костадинов СОУ „П.Р.Славейков“ 6 6
59 Радостин Алексиев СОУ „П.Р.Славейков“ 6 6
60 Велина Христова ПМГ „Иван Вазов“ 6 5
61 Йордан Тодоров СОУ „П.Р.Славейков“ 6 5
62 Мартин Димитров ПМГ „Иван Вазов“ 7 11 I
63 Емил Раданов ПМГ „Иван Вазов“ 7 6

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.