РЕЗУЛТАТИ ЕК 2012

РЕЗУЛТАТИ И КЛАСИРАНЕ от провелото се на 17.03.2012г.

Математическо състезание „Европейско кенгуру“
2012

Награждаването на следните ученици ще бъде на 23.03.2012г. от 18:00 часа в учителската стая на ПМГ „Иван Вазов“
КЛАСИРАНЕ

Име и фамилия Училище Град Клас Точки Място
Елена Вутова СОУ „Кл.Охридски“ Добрич 2 80 1
Анна Петрова
Куртева
ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 75 2
Димитър
Ивайлов Казаков
ОУ „Антим I“ Балчик 2 75 2
Жанина
Теодорова Иванова
ОУ „Хан Аспарух“ Добрич 2 70 3
Красимира
Каменска
СОУ „Петко Рачов Славейков“ Добрич 2 70 3
Калоян Алексиев СОУ „Петко Рачов Славейков“ Добрич 2 70 3
Рени Хинева СОУ “ Петко Рачов Славейков“ Добрич 3 100 1
Неда Пейчева
Колева
ОУ „Хр. Ботев“ Добрич 3 95 2
Мартин Мирчев СОУ „Петко Рачов Славейков“ Добрич 3 90 3
Павлин
Пламенов Петров
ОУ „Хр. Ботев“ Добрич 3 90 3
Пенко Балъков СОУ „Петко Рачов Славейков“ Добрич 3 90 3
Юлия Петрова СОУ „Петко Рачов Славейков“ Добрич 3 90 3
Симона
Василева
ОУ „Христо Смирненски“ Ген. Тошево 3 90 3
Траян Ангелов
Райковски
ОУ „Хр.Ботев“ Добрич 4 105 1
Павел Николов СОУ „Петко Рачов Славейков“ Добрич 4 105 1
Никола Петров
Петров
ОУ „Хр.Ботев“ Добрич 4 95 2
Снежана
Тодорова Стоянова
ОУ „Хр.Ботев“ Добрич 4 95 2
Ния-Розелин
Димитрова
СОУ „Дора Габе“ Добрич 4 90 3
Силвия
Ненчева
СОУ „Дора Габе“ Добрич 4 90 3
Яна Стоянова СОУ „Петко Рачов Славейков“ Добрич 4 90 3
Йосиф
Баналиев
СОУ „Петко Рачов Славейков“ Добрич 5 95 3
Станислав
Стоянов
СОУ „Димитър Талев“ Добрич 5 95 3
Гергана
Сотирова
ОУ „Йордан Йовков“ Каварна 6 130 1
Венцислава
Ивайлова
ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 6 120 2
Михаела
Панчева
ОУ „Йордан Йовков“ Каварна 6 120 2
Ивайло
Красимиров Георгиев
ОУ „Хр. Ботев“ Добрич 6 115 3
Мартин
Димитров
ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 110 1
Ния
Костадинова
ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 110 1
Емил Раданов ПМГ „ИванВазов“ Добрич 7 105 2
Мартин
Касабов
ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 105 2
Мутлухан Исаев ЕГ „Гео Милев“ Добрич 8 100 3
Герасим
Димитров
ОУ „Йордан Йовков“ Каварна 9 80 1
Деница
Ангелова
ЕГ „Гео Милев“ Добрич 11 95 1

РЕЗУЛТАТИ

Име и
фамилия
Училище Клас Точки
Елена Вутова СОУ“ Кл.Охридски“ 2 80
Анна Петрова
Куртева
ОУ „Св. Св.Кирил и Методий“ 2 75
Димитър
Ивайлов Казаков
ОУ „Антим I“ 2 75
Жанина
Теодорова Иванова
ОУ „Хан Аспарух“ 2 70
Красимира
Каменска
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 70
Георги
Георгиев Петков
ОУ „Хр. Ботев“ 2 65
Емили Иванова СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 65
Калоян
Алексиев
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 70
Цветан Владимиров Ханджиев ОУ „Хр.Ботев“ 2 65
Константин
Иванов
ОУ „Йордан Йовков“ 2 65
Василена
Веселинова Караиванова
ОУ „Хр. Ботев“ 2 60
Велимир
Йорданов
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 60
Вилиян
Димитров
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 60
Дияна Колева ОУ „Хр.Ботев“ 2 60
Зорница
Цекова
СОУ „Кл.Охридски“ 2 60
Йоанна
Николова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 60
Мила Сандева СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 60
Християн
Иванов Димитров
ОУ „Хан Аспарух“ 2 60
Виолета
Стоянова
ОУ „Йордан Йовков“ 2 60
Давид Василев СОУ „Петко РачовСлавейков“ 2 55
Десислав
Димитров Димитров
ОУ „Хр. Ботев“ 2 55
Даниел
Иванова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 50
Доминик Сирус СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 50
Мария
Йорданова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 50
Мария
Стефанова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 50
Мелиса Билент
Алиева
ОУ „Хр. Ботев“ 2 50
Христо
Харизанов
ОУ „Йордан Йовков“ 2 50
Борис Янакиев СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 45
Елица Куртева СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 45
Емилия
Ангелова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 45
Илиан Димов СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 45
Йоана Дианова
Георгиева
ОУ „Хр. Ботев“ 2 45
Лидия
Лазарова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 45
Никола Хубчев СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 45
Преслава
Иванова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 45
Станислава
Сарандева
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 45
Деян
Валентинов Апостолов
ОУ „Св. Климент Охридски“ 2 45
Анджей Даниел
Чуба
ОУ „Хан Аспарух“ 2 40
Артемий
Кошкин
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 40
Габриела
Желязкова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 40
Иван Иванов СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 40
Иван Свиленов Станев ОУ „Хр. Ботев“ 2 40
Михаил Боянов Сапунджиев ОУ „Хр. Ботев“ 2 40
Радослав
Атанасов
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 40
Симеон
Костадинов
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 40
Атанас Калев ОУ „Йордан Йовков“ 2 40
Людмила
Киорогло
ОУ „Йордан Йовков“ 2 40
Александра
Щърбанова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 35
Георги Енчев СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 35
Магдалена
Иванова Алексиева
ОУ „Хр. Ботев“ 2 35
Мартина
Пейчева
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 35
Елена Петкова СОУ „Стефан Караджа“ 2 35
Алена
Господинова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 30
Диляна
Бориславова димитрова
ОУ „Хр. Ботев“ 2 30
Мартина
Ивелинова Станчева
ОУ „Хр. Ботев“ 2 30
Мелиса Юсню СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 30
Николета
Христова
СОУ „Стефан Караджа“ 2 30
Дамян Живков
Чобанов
ОУ „Св. КлиментОхридски“ 2 30
Полина
Валентинова Марчева
ОУ „Св. Климент Охридски“ 2 30
Магдалена
Ивайлова Маринова
ОУ „Хр. Ботев“ 2 25
Никола
Николов
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 25
Деница Димова ОУ „Йордан Йовков“ 2 25
Радул Христов ОУ „Йордан Йовков“ 2 25
Емилиян
Цветков
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 15
Йоана
Василева
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 2 15
Виктор Димов
Петков
ОУ „Хр. Ботев“ 2 10
Десислава
Павлинова Пенева
ОУ „Хр. Ботев“ 2 10
Рени Хинева СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 100
Неда Пейчева
Колева
ОУ „Хр. Ботев“ 3 95
Мартин Мирчев СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 90
Павлин
Пламенов Петров
ОУ „Хр. Ботев“ 3 90
Пенко Балъков СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 90
Юлия Петрова СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 90
Симона
Василева
ОУ „Христо Смирненски“ 3 90
Владислав
Димов
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 85
Саня Цонкова СОУ „Асен Златаров“ 3 85
Александър
Петров
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 80
Ерик
Александров
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 80
Атанас Томов СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 75
Екатерина
Василева
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 75
Александър
Кралев
ОУ „Хр. Ботев“ 3 70
Виктория
Мирославова Върбанова
ОУ „Хан Аспарух“ 3 70
Никол
Михайлова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 70
Петър Росенов
георгиев
ОУ „Хр. Ботев“ 3 70
Румена
Димитрова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 70
Симона
Йорданова
ОУ „Христо Смирненски“ 3 70
Доротея
Петкова
ОУ „Христо Смирненски“ 3 70
Наталия
Ширингова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 65
Благовест
Бончев
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 60
Мартин Пенчев СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 60
Никола
Красимиров Манолов
ОУ „Хр. Ботев“ 3 60
Теодора
Атанасова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 60
Димитър
Христов
ОУ „Йордан Йовков“ 3 60
Теодор Колев СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 55
Венцислава
Петрова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 50
Крисиана
Христова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 50
Кери Сребкова СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 50
Димитър
Стефанов
ОУ „Христо Смирненски“ 3 50
Зорница
Трифонова
СОУ „Асен Златаров“ 3 50
Веселин
Христов
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 45
Дилян Раев СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 45
Кирила
Керванова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 45
Михаил Иванов
Караатанасов
ОУ „Хр. Ботев“ 3 45
Радослав
Чавдаров божилов
ОУ „Хр. Ботев“ 3 45
Ива Христова СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 40
Милица
Маринова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 40
Павлета
Асенова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 3 40
Виктория
Красимирова Петрова
ОУ „Св. Св.Кирил и Методий“ 3 40
Георги
Георгиев
ОУ „Христо Смирненски“ 3 40
Полина
Иванова
ОУ „Христо Смирненски“ 3 40
Мария Пеева СОУ „Асен Златаров“ 3 40
Христина
Кирилова Минчева
ОУ „Хр. Ботев“ 3 35
Николай
Балчев
ОУ „Христо Смирненски“ 3 30
Мартин
Пантелеймонов Пантелеймонов
ОУ „Св. Климент Охридски“ 3 30
Димитър
Пламенов
СОУ „Асен Златаров“ 3 30
Мариян Балчев ОУ „Христо Смирненски“ 3 20
Росица
Кръстева
ОУ „Йордан Йовков“ 3 20
Симона Пенева ОУ „Йордан Йовков“ 3 20
Христо
Павлинов Панчев
ОУ „Св. Климент Охридски“ 3 20
Траян Ангелов
Райковски
ОУ „Хр. Ботев“ 4 105
Павел Николов СОУ „Петко Рачов Славейков“ 4 105
Никола Петров
Петров
ОУ „Хр. Ботев“ 4 95
Снежана
Тодорова Стоянова
ОУ „Хр. Ботев“ 4 95
Ния-Розелин
Димитрова
СОУ „Дора Габе“ 4 90
Силвия
Ненчева
СОУ „Дора Габе“ 4 90
Яна Стоянова СОУ „Петко Рачов Славейков“ 4 90
Петър
Здравков
ОУ „Христо Смирненски“ 4 80
Ерхан Али ОУ „Христо Смирненски“ 4 80
Димитър
Стефанов Димитров
ОУ „Хр. Ботев“ 4 75
Каролина
Василева
СОУ „Дора Габе“ 4 70
Никет
Бюлентова
ОУ „Христо Смирненски“ 4 70
Стелияна
Маринова
ОУ „Христо Смирненски“ 4 70
Добромир
Живков
ОУ „Хр. Ботев“ 4 65
Мартин
Ивелинов Попов
ОУ „Хр. Ботев“ 4 65
Йоан Великов СОУ „Дора Габе“ 4 60
Атанас Илиев ОУ „Йордан Йовков“ 4 60
Борислав
Бориславов Ботев
ОУ“Стефан Караджа“ 4 55
Стефав
Захариев
СОУ „Стефан Караджа“ 4 55
Мария Куртева ОУ „Йордан Йовков“ 4 45
Тейнур
Юсеинов
ОУ „Никола Й.Вапцаров“ 4 25
Йосиф
Баналиев
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 5 95
Станислав
Стоянов
СОУ „Димитър Талев“ 5 95
Зорница
Гавраилова
ПМГ „Иван Вазов“ 5 90
КалоянАнгелов ПМГ „Иван Вазов“ 5 90
Кирил Иванов ПМГ „Иван Вазов“ 5 90
Окан Юсню СОУ „Петко Рачов Славейков“ 5 90
Преслава
Стоянова
ПМГ „Иван Вазов“ 5 90
Живомир
Милчев
СОУ
„Н.Й.Вапцаров“
5 90
Весела
Любенова Димитрова
ОУ „Хр. Ботев“ 5 85
Валери
Влайков
ОУ „Христо Смирненски“ 5 85
Веселин
Стоименов
ПМГ „Иван Вазов“ 5 80
Даниела
Тодорова
ОУ „Христо Смирненски“ 5 80
Валентин
Жеков Иванов
ОУ „Хр. Ботев“ 5 75
Виктория
Николаева
ПМГ „Иван Вазов“ 5 75
Николета Трифонова СОУ „Петко Рачов Славейков“ 5 75
Петя
Пламенова Георгиева
ОУ „Хр. Ботев“ 5 75
Божидара
Цончева Цонева
ОУ „Хр. Ботев“ 5 70
Преслав
Петров
ПМГ „Иван Вазов“ 5 70
Тодор Тодоров СОУ „Петко Рачов Славейков“ 5 70
Христо
Христов
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 5 70
ПетърМалев ОУ „Христо Смирненски“ 5 70
Преслава
Феодотова
СОУ “
Стефан Караджа“
5 70
Александър
Юлиянов Петков
ОУ“Стефан Караджа“ 5 65
Петър
Красимиров
ПМГ „Иван Вазов“ 5 65
Дарин Киров СОУ „Петко Рачов Славейков“ 5 65
Станимира
Георгиева Стоянова
ОУ „Хр. Ботев“ 5 60
Тодор
Радостинов
СОУ
„Н.Й.Вапцаров“
5 60
Златена
Георгиева
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 5 55
Мирослав
Илиянов Тотев
ОУ“Стефан Караджа“ 5 55
Никола Димчев
Стамов
ОУ „Хан Аспарух“ 5 55
Павел
Светославов Христов
ОУ „Хр. Ботев“ 5 55
Габриела
Георгиева
СОУ „Димитър Талев“ 5 50
Кристо
Георгиев
ОУ „Христо Смирненски“ 5 50
Лорън Маул ОУ „Христо Смирненски“ 5 25
Теодора
Георгиева
СОУ „Димитър Талев“ 5 5
Гергана
Сотирова
ОУ „Йордан Йовков“ 6 130
Венцислава
Ивайлова
ПМГ „Иван Вазов“ 6 120
Михаела
Панчева
ОУ „Йордан Йовков“ 6 120
Ивайло
Красимиров Георгиев
ОУ „Хр. Ботев“ 6 115
Владислав
Иванов
ПМГ „Иван Вазов“ 6 110
Никола
Веселинов Димитров
ПМГ „Иван Вазов“ 6 110
Данаил Илиев
Илиев
ОУ „Хр. Ботев“ 6 105
Йордан Тодоров СОУ „Петко Рачов Славейков“ 6 105
Калин
Костадинов
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 6 105
Мануела
Минчева
ПМГ „Иван Вазов“ 6 100
Стефан Краев ОУ „Йордан Йовков“ 6 95
Росица Милева ПМГ „Иван Вазов“ 6 90
Даниела
Дианова
ОУ „Хр. Ботев“ 6 85
Мила Иванова ПМГ „Иван Вазов“ 6 85
Савина Конова ПМГ „Иван Вазов“ 6 85
Светлин
Иванов Вълчев
ОУ“Стефан Караджа“ 6 85
Станимир
Валентинов
ПМГ „Иван Вазов“ 6 80
Симона
Великова
ОУ „Христо Смирненски“ 6 80
Евгени
Красимиров
ПМГ „Иван Вазов“ 6 75
Несрин Сезгин
Феми
ОУ „Св. Климент Охридски“ 6 75
Александър
Пламенов Димитров
ОУ „Хр. Ботев“ 6 70
Мелиса
Бакалова
ПМГ „Иван Вазов“ 6 70
Андрей
Драгнев
ПМГ „Иван Вазов“ 6 65
Момчил
Красимиров Кондов
ОУ „Хр. Ботев“ 6 65
Никола
Ивайлов Картелов
ОУ „Хр. Ботев“ 6 65
Стоян Лазаров ХГ 6 65
Атанас
Веселинов Василев
ОУ“Стефан Караджа“ 6 60
Йордан Иванов ПМГ „Иван Вазов“ 6 60
Петя Петкова ПМГ „Иван Вазов“ 6 60
Самуил Димов ПМГ „Иван Вазов“ 6 55
Галя
Димитрова
СОУ „Димитър Талев“ 6 50
Ивалин Колев СОУ „Петко Рачов Славейков“ 6 50
Галин
Георгиев
ПМГ „Иван Вазов“ 6 45
Дана Стоянова ПМГ „Иван Вазов“ 6 45
Георги
Димитров
ПМГ „Иван Вазов“ 6 35
Александра
Василева
ПМГ „Иван Вазов“ 6 20
Мартин
Димитров
ПМГ „Иван Вазов“ 7 110
Ния
Костадинова
ПМГ „Иван Вазов“ 7 110
Емил Раданов ПМГ „Иван Вазов“ 7 105
Мартин
Касабов
ПМГ „Иван Вазов“ 7 105
Павел Петков ПМГ „Иван Вазов“ 7 95
Даниел Радев ХГ 7 90
Димитър
Петров
ПМГ „Иван Вазов“ 7 85
Силвиян
Мартинов
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 7 80
Виктор Пасков СОУ „Петко Рачов Славейков“ 7 75
Жени Няголова СОУ „Димитър Талев“ 7 75
Александър
Желев
ПМГ „Иван Вазов“ 7 70
Антония
Кръстева
ПМГ „Иван Вазов“ 7 70
Симона
Иванова
ПМГ „Иван Вазов“ 7 70
Дяко Дяков ОУ „Христо Смирненски“ 7 70
Даниел Петров ПМГ „Иван Вазов“ 7 65
Петър Радев ОУ „Христо Смирненски“ 7 65
Мария Петкова ПМГ „Иван Вазов“ 7 60
Димитрина
Димитрова
ОУ „Христо Смирненски“ 7 55
Мирослав
Славов
ПМГ „Иван Вазов“ 7 50
Светлин
Стойков
ПМГ „Иван Вазов“ 7 50
Десислава
Петкова
ОУ „Христо Смирненски“ 7 50
Стефан Монев ПМГ „Иван Вазов“ 7 40
Моника
Василева
СОУ „Димитър Талев“ 7 35
Николай
Любомиров
ПМГ „Иван Вазов“ 7 35
Камелия
Маринова
СОУ „Петко Рачов Славейков“ 7 30
Александър
Стоев
СОУ „Асен Златаров“ 7 30
Мутлухан Исаев ЕГ „Гео Милев“ 8 100
Павел Лозанов ЕГ „Гео Милев“ 8 95
Александър
Костадинов
ЕГ „Гео Милев“ 8 85
София
Панайотова
ЕГ“Гео Милев“ 8 80
Томислав
Гачев
ЕГ“Гео Милев“ 8 70
Герасим
Димитров
ОУ „Йордан Йовков“ 9 80
Мариян Иванов ПГЗ „Т.Рачински“ 9 50
Елица Иванова ПГЗ „Т.Рачински“ 10 40
Деница
Ангелова
ЕГ“Гео Милев“ 11 95

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.