Класиране

Награждаването на първенците
от състезанието ще се извърши на 12.12.2009г. (събота) от 10:00 часа в сградата
на ПМГ „Иван Вазов“

 

Класиране на участниците в математическо състезание „Иван Салабашев“2009г.

 

Име, фамилия

Училище

Клас

Точки

Място

Гавраил Иванов Димов

ОУ „Хр.Ботев“

2

15

1

Стелиян Красимиров

СОУ „Н.Й.Вапцаров“

2

15

1

Никола Петров Петров

ОУ „Хр.Ботев“

2

13

2

Виктория Петрова

СОУ „Н.Й.Вапцаров“

2

11

3

Кристиан Рачков Рачев

СОУ „П. Р. Славейков“

2

11

3

Петър Здравков

ОУ „Хр.Смирненски“

2

11

3

Павел Николаев Николов

СОУ „П. Р. Славейков“

2

11

3

Георги
Костов

СОУ „Н.Й.Вапцаров“

2

10

Александър
Стоянов

ОУ „Хр.Смирненски“

2

9

Весела
Миленова Василева

СОУ „Ст. Караджа“

2

9

Димитър
Димитров

ОУ „Хр. Ботев“

2

9

Йоана
Мирославова

СОУ „П. Р.Славейков“

2

9

Павел
Любомиров Лазаров

ОУ „Хр.Ботев“

2

9

Никет
Бюлентова

ОУ „Хр.Смирненски“

2

8

Никола
Алексеев Алексиев

ОУ „Хр.Ботев“

2

8

Грета
Иванова Георгиева

ОУ „Христо Смирненски“ 

2

7

Петя
Момчилова Йорданова

СОУ „Ст. Караджа“

2

7

Десислава
Иванова

СОУ „Н.Й.Вапцаров“

2

6

Димитър
Атанасов

ОУ „Хр.Смирненски“

2

6

Йорданка
Николаева

СОУ „Н.Й.Вапцаров“

2

6

Мирослав
Феодоров

СОУ „Ст. Караджа“

2

6

Радостин
Даниелов Колев

ОУ „Хр.Ботев“

2

6

Станислава
Иванова Шопова

СОУ „Ст. Караджа“

2

6

Васил
Демостенов

СОУ „Ст. Караджа“

2

5

Елица
Пламенова

ОУ „Стефан Караджа“

2

5

Ива
Атанасова Иванова

СОУ „Ст. Караджа“

2

5

Камен
Каменов Манолов

ОУ „Христо Смирненски“

2

5

Мартин
Ивелинов Попов

ОУ „Хр.Ботев“

2

5

Бурак
Билент

ОУ „Христо Смирненски“

2

4

Велизар
Тодоров Тодоров

ОУ „Христо Смирненски“

2

4

Даниел
Бориславов Борисов

СОУ „П. Р. Славейков“

2

4

Дилек
Недретова Серветова

СОУ „Ст. Караджа“

2

4

Ивелин
Стефанов

ОУ „Стефан Караджа“

2

4

Никол
Венецианова

СОУ „Ст. Караджа“

2

4

Никола
Данчев Кабаиванов

СОУ „Ст. Караджа“

2

4

Светослав
Живков

СОУ „П. Р. Славейков“

2

4

Сезер
Орхан Фераим

СОУ „Ст. Караджа“

2

4

Мария
Атанасова Дончева

СОУ „Ст. Караджа“

2

3

Мила
Валентинова

СОУ „П. Р. Славейков“

2

3

Антония
Станиславова

СОУ „Ст. Караджа“

2

2

Велин
Георгиев

СОУ „П. Р. Славейков“

2

2

Георги
Стоянов Манов

ОУ „Христо Смирненски“

2

2

Деница
Георгиева

СОУ „П. Р. Славейков“

2

2

Димитър
Станиславов

ОУ „Хр.Смирненски“

2

2

Йоан
Цветанов Теодосиев

СОУ „П. Р. Славейков“

2

2

Кристияна
Стоянова

ОУ „Хр.Смирненски“

2

2

Михаела
Даниелова

ОУ „Хр. Ботев“

2

2

Таня
Айдънова Рифадова

СОУ „Ст. Караджа“

2

2

Добромира
Атанасова

СОУ „Н.Й.Вапцаров“

2

1

Йордан
Веселинов

СОУ „П. Р. Славейков“

2

1

Неда
Николаева Кирякова

ОУ „Хр.Ботев“

2

1

Петър
Галинов

ОУ „Хр.Смирненски“

2

1

Поля
Велинова Колева

СОУ „П. Р. Славейков“

2

1

Ростислав
Иванов

СОУ „П. Р. Славейков“

2

1

Стелияна
Пламенова

ОУ „Хр.Смирненски“

2

1

Преслава Димитрова

СОУ „Ст. Караджа“

3

12

1

Йосиф Константинов

СОУ „П.Р. Славейков“

3

11

2

Кирил Ив.Иванов

ОУ „Хр.Ботев“

3

11

2

Йоалина Каменова Калчева

СОУ „Ст. Караджа“

3

10

3

Охан Ахмед Юсню

СОУ „П.Р. Славейков“

3

10

3

Анелия
Янкова Диамандиева

СОУ „П. Р. Славейков“

3

9

Валентин
Жеков Иванов

ОУ „Хр.Ботев“

3

9

Габриела
Друмева

СОУ „П. Р. Славейков“

3

9

Даниела
Андриянова

ОУ „Хр.Смирненски“

3

9

Петър
Атанасов Цонев

СОУ „П. Р. Славейков“

3

9

Радост
Ивайлова Георгиева

СОУ „П. Р. Славейков“

3

9

Ангел
Радомиров Ангелов

СОУ „П. Р. Славейков“

3

8

Мустафа
Е. Гелдиев

ОУ „Хр.Ботев“

3

8

Преслава
Недялкова

СОУ „Ст. Караджа“

3

8

Преслава
Пламенова

СОУ „Ст. Караджа“

3

8

Славена
Добринова

ОУ „Хр.Ботев“

3

8

Стелиян

Иванов

СОУ „Димитър Талев“

3

8

Антонио Митков

ОУ „Хр.Смирненски“

3

7

Веселин
Стойчев Стоименов

СОУ „П. Р. Славейков“

3

7

Георги
Русев Йорданов

СОУ „П. Р. Славейков“

3

7

Денислав
Илиянов Калчев

СОУ „П. Р. Славейков“

3

7

Евгений

Желев

СОУ „Димитър Талев“

3

7

Зорница
Христова

ОУ „Христо Смирненски“

3

7

Нелина
Ивова Запрянова

СОУ „П. Р. Славейков“

3

7

Полина

Петрова

СОУ „

Димитър Талев“

3

7

Александрина
Пламенова Карадалиева

СОУ „П. Р. Славейков“

3

6

Весела
Любенова Димитрова

ОУ „Хр.Ботев“

3

6

Владислав
Василев

ОУ „Хр.Смирненски“

3

6

Георги
Росенов Атанасов

ОУ“Христо Смирненски“

3

6

Гергана
Ж.Желева

ОУ „Хр.Ботев“

3

6

Иван
Георгиев

ОУ „Хр.Смирненски“

3

6

Йоан
Християнов Христов

ОУ

„Хр.Ботев“

3

6

Йоанна-Кристин
Станева

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

6

Лина
Станиславова

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

6

Паола
Пламенова Матеева

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

3

6

Преслав
Недков Сидеров

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

6

Анна
Димитрова Трайкова

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

5

Васил
Ивов Иванов

ОУ

„Хр.Ботев“

3

5

Виктория
Огнянова

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

3

5

Владислав
Галинов Маринов

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

5

Габриела
Галинова

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

5

Григор
Божидаров Димитров

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

5

Данаил
Живков Дяков

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

5

Димитър
Пламенов Петров

ОУ“

Христо Смирненски“

3

5

Румяна
Люцканова

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

3

5

Самуел
Светлозаров Ястров

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

5

Ясен
Любенов Попов

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

5

Алекс
Първанов

СОУ „

Димитър Талев“

3

4

Венелин
Г.Манев

ОУ

„Хр.Ботев“

3

4

Георги
Г. Събев

ОУ

„Хр.Ботев“

3

4

Георги
Я. Тодоров

ОУ

„Хр.Ботев“

3

4

Данаил
Николаев Колев

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

4

Калина
Г. Колева

ОУ

„Хр.Ботев“

3

4

Мартин

Великов

СОУ „

Димитър Талев“

3

4

Павел
Светославов Христов

ОУ

„Хр.Ботев“

3

4

Петър
Малев

ОУ“

Хр.Смирненски“

3

4

Синан
Салих Караташ

СОУ „

Ст. Караджа“

3

4

Станислав

Стоянов

СОУ „

Димитър Талев“

3

4

Даяна
Тошкова Орешарова

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

3

Димитрина
Стоянова

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

3

Златена
Калоянова Георгиева

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

3

Илияна

Енчева

СОУ „

Димитър
Талев“

3

3

Калоян
Димитров Ангелов

ОУ“

Христо Смирненски“

3

3

Калоян
Колев

ОУ „

Хр. Ботев“

3

3

Кристо
Георгиев

ОУ“

Хр.Смирненски“

3

3

Лъчезар
Станиславов Тонев

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

3

Любомир
Григоров Григоров

ОУ“

Христо Смирненски“

3

3

Николета
Живкова

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

3

Петя
Иванова Иванова

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

3

Пламена
Николаева

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

3

Росислав
Русев

ОУ“

Христо Смирненски“

3

3

Слави
Петков Славов

ОУ

„Хр.Ботев“

3

3

Станимир
Василев

ОУ“

Христо Смирненски“

3

3

Вилияна
Д.Куртева

ОУ

„Хр.Ботев“

3

2

Виолина

Стоянова

СОУ „

Димитър Талев“

3

2

Габриела
Даниелова Опълченова

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

2

Джем
Мехмедали

ОУ“

Христо Смирненски“

3

2

Иван
Петров Иванов

ОУ

„Хр.Ботев“

3

2

Кремена
Галинова Парашкевова

ОУ“

Христо Смирненски“

3

2

Кристияна
Красимирова

ОУ“

Хр.Смирненски“

3

2

Христо
Атанасов Христов

СОУ „

П. Р. Славейков“

3

2

Александър

Василев

СОУ „

Димитър Талев“

3

1

Грета
Георгиева

СОУ „

Димитър Талев“

3

1

Никола
Светославов

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

3

1

Преслав
Руменов Георгиев

СОУ „

Ст. Караджа“

3

1

Даниела Даниелова

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

4

20

1

Савина Красимирова

ОУ

„Хр.Ботев“

4

20

1

Виктория Калинова

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

18

2

Момчил Красимиров

ОУ

„Хр.Ботев“

4

18

2

Даниел Йорданов Андреев

ОУ „

Хр. Ботев“

4

17

3

Данаил
Илиев Илиев

ОУ

„Хр.Ботев“

4

16

Ваня
Петрова Петрова

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

14

Ивайло
Красимиров Георгиев

ОУ

„Хр.Ботев“

4

14

Искрена
Райкова

ОУ“

Христо Смирненски“

4

14

Никола
Веселинов Димитров

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

14

Преслав
Красимиров Иванов

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

14

Радостин
Пламенов

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

14

Адриана
Печанска

ОУ

„Хр.Ботев“

4

13

Виолин
Филев

СОУ „

Димитър Талев“

4

13

Михаил
Христов

ОУ“

Хр.Смирненски“

4

13

Николета
Стилиянова

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

13

Самуил
Валентинов Славов

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

4

13

Симона
мирославова

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

4

13

Станислава
Петрова

 

СОУ „

Ст. Караджа“

4

13

Венцислава
Ивайлова

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

4

12

Виктор
Ивелинов Василев

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

12

Георги
Живков Алексиев

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

12

Десислава
Красимирова

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

12

Живомир
Милчев

СОУ“

Н.Й.Вапцаров

4

12

Мария
Добрева Георгиева

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

12

Петър
Стоянов Стоянов

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

12

Борис
Боянов Каравасилев

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

11

Гала
Проданова

ОУ“

Хр.Смирненски“

4

11

Доротея
Янкова

ОУ“

Хр.Смирненски“

4

11

Калин
Красимиров Костадинов

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

11

Кристиян
Пламенов

ОУ

„Хр.Ботев“

4

11

Мария
Балчева

ОУ“

Хр.Смирненски“

4

11

Мила
Владимирова

СОУ „

Димитър Талев“

4

11

Николай
Миленов Марков

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

11

Ралена
Илиева

СОУ“

Н.Й.Вапцаров

4

11

Стела
Красимирова Кънева

СОУ „

Ст. Караджа“

4

11

Теодора
Георгиева

ОУ“

Хр.Смирненски“

4

11

Георги
Николаев Кондов

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

10

Гергана
Веселинова

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

4

10

Даниела
Дианова

ОУ

„Хр.Ботев“

4

10

Дияна
Василева Василева

СОУ „

Ст. Караджа“

4

10

Добромир
Томов

ОУ

„Хр.Ботев“

4

10

Ива
Калинова Георгиева

СОУ „

Ст. Караджа“

4

10

Иван
Христов

ОУ“

Христо Смирненски“

4

10

Мария
Валентинова

СОУ „

Ст. Караджа“

4

10

Радост
Лозанова

СОУ „

Димитър Талев“

4

10

Станил
Маринов

ОУ“

Хр.Смирненски“

4

10

Теодора
Веселинова

СОУ „

Ст. Караджа“

4

10

Ивелин
Иванов

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

4

9

Младен
Георгиев

ОУ „

Стефан Караджа“

4

9

Николай
Веселинов

СОУ „

Ст. Караджа“

4

9

Преслав
Силвиянов Христов

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

9

Габриела
димитрова

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

4

8

Елена
Христова Янева

СОУ „

Ст. Караджа“

4

8

Жени
Петрова Петрова

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

8

Иванка
Дякова

ОУ“

Хр.Смирненски“

4

8

Николай
Стоянов Николов

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

4

8

Пламена
Николова

ОУ“

Хр.Смирненски“

4

8

Зорница
Живкова

СОУ „

Ст. Караджа“

4

7

Йордан
Тихомиров Тодоров

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

7

Михаела
Димитрова Нейчева

СОУ „

Ст. Караджа“

4

7

Симона
Великова

ОУ“

Хр.Смирненски“

4

7

Станимир
Валентинов

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

4

7

Стефан
Николаев Аврамов

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

7

Дана
Филипова

ОУ

„Хр.Ботев“

4

6

Едже
Емилова

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

6

Емилиян
християнов Христов

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

4

6

Катерина
Василева

СОУ „

Димитър Талев“

4

6

Михаела
Николаева

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

4

6

Патрисия
Димитрова

СОУ „

Ст. Караджа“

4

6

Стефани
Славова

ОУ „

Стефан Караджа“

4

6

Андрей
Феодоров Чупринов

СОУ „

Ст. Караджа“

4

5

Георги
Стоянов

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

4

5

Мартин
Росенов Тинков

СОУ „

Ст. Караджа“

4

5

Никола
Георгиев Абаджиев

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

5

Рейхан
Билгин Якубов

ОУ

„Хр.Ботев“

4

5

Симеон
Венциславов

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

4

5

Стефан
Николаев Николов

СОУ „

Ст. Караджа“

4

5

Женя
Яниславова Янева

СОУ „

Ст. Караджа“

4

4

Михаил
Руменов Филев

СОУ „

П. Р. Славейков“

4

4

Георги
Димитров Димитров

СОУ „

Ст. Караджа“

4

3

Егор
Стойчев

СОУ „

Димитър Талев“

4

3

Мадлен
Илиев

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

4

3

Нели
Михайлова Иванова

ОУ „

Стефан Караджа“

4

3

Силвиян
Станиславов

СОУ „

П. Р. Славейков“

5

18

1

Александър
Светославов

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

5

17

2

Павел
Петков

ПМГ“

Иван Вазов“

5

16

3

Петър
Илиев Чернев

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

5

16

3

Антония
Кръстева

ПМГ“

Иван Вазов“

5

13

Калоян
Валентинов Кралев

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

5

13

Мартин
Касабов

ПМГ“

Иван Вазов“

5

13

Ния
Деянова

ПМГ“

Иван Вазов“

5

13

Владимир
Валентинов

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

5

12

Калоян
Николов Димитров

ОУ

„Хр.Ботев“

5

12

Ненко
Светлинов Илиев

СОУ „

П. Р. Славейков“

5

12

Симеон
Георгиев Петров

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

5

12

Александър
Александров Игнатов

СОУ „

П. Р. Славейков“

5

11

Добромир
Димитров

ПМГ“

Иван Вазов“

5

11

Александър
Пампоров

ПМГ“

Иван Вазов“

5

10

Николай
Михайлов Найденов

СОУ „

П. Р. Славейков“

5

10

Преслава
Станиславова

СОУ „

П. Р. Славейков“

5

10

Даниел
Иванов Радев

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

5

9

Мартин
Димитров

ПМГ“

Иван Вазов“

5

9

Теодора
Христова

ПМГ“

Иван Вазов“

5

9

Анко
Асенов

ПМГ“

Иван Вазов“

5

8

Милица
Тихомирова

СОУ „

П. Р. Славейков“

5

8

Александра
Димитрова

ЧПГ“

Леонардо
да Винчи“

5

7

Веселина
Ангелова

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

5

7

Димитър
Петров

ПМГ „

Иван
Вазов“

5

7

Жанина
Ковчева

ПМГ“

Иван Вазов“

5

7

Мартина
Михайлова

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

5

7

Станислав
Димитров

СОУ“

Н.Й.Вапцаров

5

7

Янул
Валентинов Димитров

ОУ

„Хр.Ботев“

5

7

Янул
Валентинов Димитров

ОУ „

Хр.
Ботев“

5

7

Валери
Веселинов Вълчев

СОУ „

П. Р. Славейков“

5

6

Виктор
Димчев Пасков

СОУ „

П. Р. Славейков“

5

6

Даниел
Петров

ПМГ“

Иван Вазов“

5

6

Диана
Деанова Персинова

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

5

6

Димитрина
Димитрова

ОУ“

Хр.Смирненски“

5

6

Емил
Раданов

ПМГ“

Иван Вазов“

5

6

Илия
илиев

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

5

6

Николай
Павлинов

ПМГ“

Иван Вазов“

5

6

Стефан
Монев

ПМГ“

Иван Вазов“

5

6

Ивайло Минчев

ОУ“

Хр.Смирненски“

5

5

Иван
Веселинов Василев

ЧПГ“

Леонардо
да Винчи“

5

5

Силвия
Калинова

СОУ“

Св.
Кл.Охридски“

5

5

Симона
Иванова

СОУ „

П. Р. Славейков“

5

5

Дяко
Дяков

ОУ“

Хр.Смирненски“

5

4

Константин
Георгиев

ПМГ“

Иван Вазов“

5

4

Никол
Николова

ПМГ“

Иван Вазов“

5

4

Николай
Станев

СОУ „

П. Р. Славейков“

5

4

Георги
Пампоров

ПМГ“

Иван Вазов“

5

3

Десислава
Петкова

ОУ“

Хр.Смирненски“

5

3

Симона
Йорданова

ПМГ“

Иван Вазов“

5

3

Габриела
Стойчева Иванова

ОУ „

Вапцаров“

5

2

Галин
Тошков Димитров

ОУ „

Вапцаров“

5

2

Емил
Славов

ОУ „

Вапцаров“

5

2

Иван
Павлинов Петров

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

5

2

Мария
Петкова

ПМГ“

Иван Вазов“

5

2

Александър Красимиров

ПМГ“

Иван Вазов“

6

18

1

Берил Веселинов

ЧПГ“

Леонардо
да Винчи“

6

14

2

Пламен Георгиев

ПМГ“

Иван Вазов“

6

13

3

Кристина
Томова

ПМГ“

Иван Вазов“

6

12

Павел
Лозанов

СОУ „

Димитър Талев“

6

12

Светослав
Николов

ПМГ“

Иван Вазов“

6

12

Величко
Терзиев

ПМГ“

Иван Вазов“

6

11

Георги
Диянов

ПМГ“

Иван Вазов“

6

11

Васил
Манев

ПМГ“

Иван Вазов“

6

10

Габриела
Чернева

СОУ“

Н.Й.Вапцаров

6

9

Любомил
Буюклиев

ОУ“

Хр.Смирненски“

6

9

Деница
Бинева

ЧПГ“

Леонардо
да Винчи“

6

8

Станислав
Димитров Иванов

ОУ

„Хр.Ботев“

6

8

Борис
Желев

ПМГ“

Иван Вазов“

6

7

Димитър
Иванов

ОУ“

Хр.Смирненски“

6

7

Томислав
Рачев

ПМГ“

Иван Вазов“

6

7

Емине
Ирфан Мурад

ОУ „

Вапцаров“

6

6

Камелия
Пейчева Пеева

ОУ

„Хр.Ботев“

6

6

Кристиана
Костадинова

ОУ“

Хр.Смирненски“

6

6

Мария
Добринова Добрева

СОУ „

П. Р. Славейков“

6

6

Михаел
Диянов Манолов

ЧПГ“

Леонардо
да Винчи“

6

6

Николай
Огнянов

ЧПГ“

Леонардо
да Винчи“

6

6

Ивайло
Петров Стойков

ЧПГ“

Леонардо
да Винчи“

6

5

Константин
Тодоров

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

6

5

Мария
Дончева Димитрова

ОУ

„Хр.Ботев“

6

5

Мишел
Байчев

ПМГ“

Иван Вазов“

6

5

Йоанна
Кондова

СОУ „

П. Р. Славейков“

6

4

Константин
Иванов

СОУ“

Н.Й.Вапцаров

6

4

Иван
Янков Янков

СОУ „

П. Р. Славейков“

6

3

Коста
Коларов

ПМГ“

Иван Вазов“

6

3

Мила
Стефанова

ПМГ“

Иван Вазов“

6

3

Ния
Димитрова Митева

СОУ „

П. Р. Славейков“

6

3

Величка
Хинева

СОУ“

Н.Й.Вапцаров

6

2

Надежда Ясенова

ПМГ“

Иван Вазов“

7

18

1

Атанас Атанасов

ОУ

„Хр.Ботев“

7

14

2

Ана-Мария Величкова

ПМГ“

Иван Вазов“

7

12

3

Ирена Георгиева

ОУ

„Хр.Ботев“

7

12

3

Мирослав Стефанов

ПМГ“

Иван Вазов“

7

12

3

Георги
Иванов

ПМГ“

Иван Вазов“

7

11

Емил
Тодоров

ПМГ“

Иван Вазов“

7

11

Мария
Илиева

ХГ“

Св.Св. Кирил и Методий“

7

11

Ралица
Ананиева

ПМГ“

Иван Вазов“

7

11

Славена
Чалъкова

ПМГ“

Иван Вазов“

7

11

Александра
Йорданова

СОУ „

П. Р. Славейков“

7

10

Виктория
Колева

СОУ“

Н.Й.Вапцаров

7

9

Желязко
Николаев Генов

СОУ „

П. Р. Славейков“

7

8

Сияна
Братоева

ОУ

„Хр.Ботев“

7

8

Красена
Давидова

ОУ“

Христо Смирненски“

7

6

Анита
Симеонова

ОУ

„Хр.Ботев“

7

4

Жара
Кирякова

ОУ

„Хр.Ботев“

7

4

Ивета
Стоянова

ОУ“

Христо Смирненски“

7

4

Калина
Божилова

ОУ

„Хр.Ботев“

7

4

Яна
Филипова Маджарова

СОУ „

П. Р. Славейков“

7

4

Карина-Василена
Юриева

СОУ „

П. Р. Славейков“

7

2

Росана
Будакова

ОУ

„Хр.Ботев“

7

2

Мария

Магдалена Русева

ОУ

„Хр.Ботев“

7

1

Дамян Сашев Зафиров

ЕГ“

Гео Милев“

8

22

1

Никола Георгиев Касабов

ЕГ“

Гео Милев“

8

22

1

Александър Петров Петров

ЕГ“

Гео Милев“

8

21

2

Константин
Стойчев

ПМГ“

Иван Вазов“

8

11

Николай
Момчев

ПМГ“

Иван Вазов“

8

11

Неше
Ирфан Мурад

ОУ „

Вапцаров“

8

5

Илия
Георгиев Петров

ЕГ“

Гео Милев“

9

15

Гинка
Атанасова

ПГЗ“

Т.Рачински“

9

7

Наталия
Стоянова

ПГЗ“

Т.Рачински“

9

5

Полина
Иванова

ПГЗ“

Т.Рачински“

9

5

Янислав
Костов

ПГЗ“

Т.Рачински“

9

5

Васил
Петков

ПГЗ“

Т.Рачински“

9

4

Теодора
Иванова

ПМГ“

Иван Вазов“

9

4

Михаела
Тодорова

ПГЗ“

Т.Рачински“

9

3

Мариан
Господинов

ПГЗ“

Т.Рачински“

9

2

Яница
Йорданова

ПГЗ“

Т.Рачински“

9

2

Галин
Иванов Ганчев

ЕГ“

Гео Милев“

10

3

Момчил
Стоянов

ЕГ“

Гео Милев“

10

3

Катерина
Зафирова

ЕГ“

Гео Милев“

10

0

Димитър
Димитров

ПГЗ“

Т.Рачински“

11

9

Искрен
Търкаланов

ПМГ“

Иван Вазов“

11

9

Пенка
Великова

ПГЗ“

Т.Рачински“

11

9

 

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.