Класиране Математическо състезание „Иван Салабашев“ 2012

Награждаването на първенците, класирани на призови места, ще се състои на 07.12.2012г. от 18:30 часа в учителската стая на 2 етаж в ПМГ „Иван Вазов“

град Добрич

№ по ред Име, фамилия Училище Клас Точки Място
1 Анна Ивайлова Белчева СОУ „П.Р.Славейков“ 2 51 1
2 Симеон Веселинов
Симеонов
СОУ „П.Р.Славейков“ 2 33 2
3 Кристина Красимирова
Чанова
СОУ „П.Р.Славейков“ 2 30 3
4 Eфрем Йоанис
Блазандонакис
СОУ“Асен Златаров“ 2 24 4
5 Димитър Петров
Тодоров
СОУ „П.Р.Славейков“ 2 24 4
6 Иван Веселинов
Йорданов
ОУ „Хр.Смирненски“ 2 24 4
7 Красимира Василева
Николова
ОУ „Хр.Смирненски“ 2 24 4
8 Владислав Андреев
Колев
СОУ „Стефан Караджа“ 2 21
9 Ива Калоянова Иванова ОУ „Хр.Смирненски“ 2 21
10 Лъчезар Даниелов
Лазаров
ОУ „Хр.Смирненски“ 2 21
11 Пламен Божидаров
Байчев
СОУ „П.Р.Славейков“ 2 21
12 Стела Георгиева
Илиева
СОУ „П.Р.Славейков“ 2 21
13 Божидар Ярославов
Димитров
СОУ „П.Р.Славейков“ 2 18
14 Доника Галинова
Христова
ОУ „Хр.Смирненски“ 2 18
15 Росен Костадинов
Костадинов
ОУ „Хр.Смирненски“ 2 18
16 Димитър Николаев
Великов
ОУ „Хр.Смирненски“ 2 15
17 Мария-Магдалена
Младенова Бобчева
СОУ „Стефан Караджа“ 2 15
18 Мартин Андреанов
Павленко
СОУ „П.Р.Славейков“ 2 15
19 Пламена Александрова
Цалова
ОУ „Хр.Смирненски“ 2 15
20 Желязко Миленов
Михайлов
ОУ „Хр.Смирненски“ 2 12
21 Кънчо Иванов Новаков ОУ „Хр.Смирненски“ 2 12
22 Мартин Миленов Иванов СОУ „П.Р.Славейков“ 2 12
23 Неше Ергюн Ферад ОУ „Хр.Смирненски“ 2 12
24 Руслан Русланов
Михйлов
ОУ „Хр.Смирненски“ 2 12
25 Ана-Мария Мартинова
Спиридонова
СОУ „П.Р.Славейков“ 2 9
26 Златина Николаева
Няголова
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 2 9
27 Ивет Димитрова
Димитрова
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 2 9
28 Неджмедин Нуредин
Исмаил
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 2 9
29 Никола Веселинов
Георгиев
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 2 9
30 Николай Ташков Ташев СОУ „П.Р.Славейков“ 2 9
31 Иван Иванов Иванов СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 2 6
32 Йоан Анжелов Петков СОУ „П.Р.Славейков“ 2 6
33 Тодор Георгиев
Василев
ОУ „Хр.Смирненски“ 2 6
34 Атанас Димитров
Димитров
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 2 3
35 Валя Антонова
Димитрова
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 2 3
36 Никола Станиславов
Филипов
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 2 3
37 Калоян Йорданов
Алексиев
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 27 1
38 Константин Ивайлов
Иванов
ОУ „Йордан Йовков“ 3 27 1
39 Мария Йорданова
Йорданова
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 27 1
40 Мария Димитринова
Стефанова
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 21 2
41 Мартина Пейчева
Пейчева
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 21 2
42 Ралица Йорданова
Павлова
ОУ „Йордан Йовков“ 3 21 2
43 Добромир Диянов СОУ“Кл.ОХридски“ 3 21 2
44 Красимира Атанасова
Каменска
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 21 2
45 Гергана Николова
Николова
ОУ „Йордан Йовков“ 3 18
46 Емилия Юлиянова
Ангелова
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 18
47 Звезделин Пламенов
Георгиев
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 18
48 Йоан Илиев Чакъров СОУ „Стефан Караджа“ 3 18
49 Атанас Ивелинов Калев ОУ „Йордан Йовков“ 3 15
50 Виолета Йорданова
Стоянова
ОУ „Йордан Йовков“ 3 15
51 Давид Красимиров
Василев
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 15
52 Кристиян Станиславов
Ставрев
ОУ „Йордан Йовков“ 3 15
53 Людмила Сергеевна
Киороглу
ОУ „Йордан Йовков“ 3 15
54 Никола Веселинов
Попов
СОУ „Стефан Караджа“ 3 15
55 Алейна Алиосманова
Еминова
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 3 12
56 Александра Тодорова СОУ“Кл.ОХридски“ 3 12
57 Антон Антонов
Йорданов
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 12
58 Вилиян Диянов
Димитров
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 12
59 Владислава Недкова
Марчева
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 3 12
60 Недко Момчилов
Йорданов
СОУ „Стефан Караджа“ 3 12
61 Никол Красимирова
Костадинова
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 3 12
62 Никола Генадиев
Хубчев
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 12
63 Преслав Климентинов
Атанасов
ОУ „Хр.Смирненски“ 3 12
64 Симона Николаева
Костадинова
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 12
65 Виктор Петров ОУ „Хр.Смирненски“ 3 9
66 Владимир Дичев
Атанасов
ОУ „Хр.Смирненски“ 3 9
67 Деница Иванова Димова ОУ „Йордан Йовков“ 3 9
68 Кремена Веселинова
Маринова
СОУ“Асен Златаров“ 3 9
69 Мила Георгиева
Сандева
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 9
70 Радил Радостинов
Христов
ОУ „Йордан Йовков“ 3 9
71 Филен Ержан СОУ“Кл.ОХридски“ 3 9
72 Христо Василев
Харизанов
ОУ „Йордан Йовков“ 3 9
73 Юлиян Юлиянов СОУ“П.Р.Славейков“ 3 9
74 Атанас Живков Желев СОУ „П.Р.Славейков“ 3 6
75 Георги Георгиев
Ламбов
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 6
76 Даниел Мариянов
Христов
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 6
77 Живко Живков Желев СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 3 6
78 Йоанна Красимирова
Николова
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 6
79 Пламена Живкова
Жекова
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 6
80 Пламена Миленова
Донева
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 3 6
81 Преслава Ивелинова
Иванова
СОУ „П.Р.Славейков“ 3 6
82 Борис Каменов Янакиев СОУ „П.Р.Славейков“ 3 3
83 Мелиса Ахмед Юсню СОУ „П.Р.Славейков“ 3 3
84 Радостина Радостинова
Георгиева
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 3 3
85 Симона Ганчева
Желязкова
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 3 3
86 Юрий Юриев Иванов СОУ „П.Р.Славейков“ 3 3
87 Ростислав Кирилов ОУ „Хан Аспарух“ 4 42 1
88 Владислав Стойнов
Димов
СОУ „П.Р.Славейков“ 4 30 2
89 Ерик Веселинов
Александров
СОУ „П.Р.Славейков“ 4 27 3
90 Савина Димитрова СОУ „Д.Талев“ 4 27 3
91 Атанас Стоянов СОУ“П.Р.Славейков“ 4 24 4
92 Симона Василева
Николова
ОУ „Хр.Смирненски“ 4 21
93 Теодора Атанасова
Атанасова
СОУ „П.Р.Славейков“ 4 21
94 Димитър Христов
Христов
ОУ „Йордан Йовков“ 4 18
95 Саня Цонкова Цонкова СОУ“Асен Златаров“ 4 18
96 Валери Валентинов
Ничев
СОУ „П.Р.Славейков“ 4 15
97 Дарен Илиев Стоянов СОУ „П.Р.Славейков“ 4 15
98 Мартин Димитров
Мавродиев
ОУ „Йордан Йовков“ 4 15
99 Никол Петрова
Михайлова
СОУ „П.Р.Славейков“ 4 15
100 Николай Красимиров
Недялков
СОУ „П.Р.Славейков“ 4 15
101 Рени Миленова Хинева СОУ „П.Р.Славейков“ 4 15
102 Румен Атанасов СОУ „Д.Талев“ 4 15
103 Цветомир Миленов СОУ“Кл.ОХридски“ 4 15
104 Анастас Илиев
Анастасов
ОУ „Йордан Йовков“ 4 12
105 Георги Тодоров Петров СОУ“Асен Златаров“ 4 12
106 Лъчезар Яворов
Станчев
СОУ „П.Р.Славейков“ 4 12
107 Мария Петева Пеева СОУ“Асен Златаров“ 4 12
108 Мирела Маринова ОУ „Хан Аспарух“ 4 12
109 Наталия Мирославова
Шерингова
СОУ „П.Р.Славейков“ 4 12
110 Теодор Георгиев Колев СОУ „П.Р.Славейков“ 4 12
111 Господин Славов
Чолаков
ОУ „Хр.Смирненски“ 4 9
112 Зорница Трифонова
Трифонова
СОУ“Асен Златаров“ 4 9
113 Ивайло Николов ОУ „Н. Вапцаров“ 4 9
114 Каролина Радостинова
Христова
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 4 9
115 Кристоян Райчев СОУ „Д.Талев“ 4 9
116 Никола Николаев
Николов
СОУ“Асен Златаров“ 4 9
117 Николай Мирославов
Балчев
ОУ „Хр.Смирненски“ 4 9
118 Румена Петрова
Димитрова
СОУ „П.Р.Славейков“ 4 9
119 Сибел Исмаил Веиз СОУ „П.Р.Славейков“ 4 9
120 Станой
ЙордановДимитров
ОУ „Йордан Йовков“ 4 9
121 Анита Димитрова
Петрова
ОУ „Хр.Смирненски“ 4 6
122 Весела Йорданова
Дякова
ОУ „Хр.Смирненски“ 4 6
123 Георги Искренов
Димитров
ОУ „Хр.Смирненски“ 4 6
124 Даниела Иванова СОУ „Д.Талев“ 4 6
125 Димитрина Великова
Великова
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 4 6
126 Доротея Александрова
Петкова
ОУ „Хр.Смирненски“ 4 6
127 Златина Ангелова
Юлиянова
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 4 6
128 Кристиян Красимиров
Радушев
СОУ“П.Р.Славейков“ 4 6
129 Кристиян Тихомиров СОУ „Д.Талев“ 4 6
130 Мариян Мирославов
Балчев
ОУ „Хр.Смирненски“ 4 6
131 Михаела Росенова СОУ „Д.Талев“ 4 6
132 Михаил Мирославов
Байчев
ОУ „Хр.Смирненски“ 4 6
133 Пенко Георгиев СОУ“Кл.ОХридски“ 4 6
134 Полина Евелинова
Иванова
ОУ „Хр.Смирненски“ 4 6
135 Мартина Антонова
Димитрова
СОУ „П.Р.Славейков“ 4 3
136 Жасмина Николова ПМГ“Иван Вазов“ 5 33 1
137 Снежана Тодорова ОУ „Хр.Ботев“ 5 33 1
138 Гавраил Димов ПМГ“Иван Вазов“ 5 33 1
139 Димитър Илков ПМГ“Иван Вазов“ 5 27
140 Елица Бояджиева ПМГ“Иван Вазов“ 5 27
141 Мартин Попов ОУ „Хр.Ботев“ 5 27
142 НиколаПетров ПМГ“Иван Вазов“ 5 27
143 Александър Манев ПМГ“Иван Вазов“ 5 24
144 Климент Атанасов
Атанасов
СОУ“Асен Златаров“ 5 24
145 Кристияна Стоянова
Петрова
ОУ „Хр.Смирненски“ 5 24
146 Стефан Димитров
Захариев
СОУ „Стефан Караджа“ 5 24
147 Стилияна Пламенова
Маринова
ОУ „Хр.Смирненски“ 5 24
148 Владислав Веселинов
Петров
СОУ“Асен Златаров“ 5 18
149 Димитър Петров ОУ „Хр.Ботев“ 5 18
150 Емилия Николаева
Николова
СОУ“Асен Златаров“ 5 18
151 Камелия Николаева
Спасова
СОУ“Асен Златаров“ 5 18
152 Павел Николов ПМГ“Иван Вазов“ 5 18
153 Пламена Добринова
Христова
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 5 18
154 Валери Минчев ПМГ“Иван Вазов“ 5 15
155 Деница Колева Петрова СОУ“Асен Златаров“ 5 15
156 Димитър Стефанов ПМГ“Иван Вазов“ 5 15
157 Жулиана Костадинова ПМГ“Иван Вазов“ 5 15
158 Йоана Мирославова
Костадинова
СОУ „П.Р.Славейков“ 5 15
159 Кристиян Рачков Рачев СОУ „П.Р.Славейков“ 5 15
160 Ния- Розелин Юриева ПМГ“Иван Вазов“ 5 15
161 Симеон Стефанов
Стоянов
ОУ „Йордан Йовков“ 5 15
162 Стелиян Красимиров
Иванов
СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 5 15
163 Стефани Георгиева
Георгиева
СОУ“Асен Златаров“ 5 15
164 Добромир Живков ОУ „Хр.Ботев“ 5 12
165 Елизабет Великова
Колева
СОУ „П.Р.Славейков“ 5 12
166 Иван Николаев ОУ „Хр.Ботев“ 5 12
167 Искрена Искренова ОУ „Хр.Смирненски“ 5 12
168 Калина Венциславова
Димитрова
СОУ „П.Р.Славейков“ 5 12
169 Кристиян Комитов ОУ „Хр.Ботев“ 5 12
170 Кристън Великова ОУ „Хр.Ботев“ 5 12
171 Полина Светославова ОУ „Хр.Ботев“ 5 12
172 Славян Славчев ПМГ“Иван Вазов“ 5 12
173 Траян Райковски ОУ „Хр.Ботев“ 5 12
174 Явор Веселинов Петков СОУ „Н.Й.Вапцаров“ 5 12
175 Веделин Гъров ПМГ“Иван Вазов“ 5 9
176 Ева Ивелинова Иванова СОУ“Асен Златаров“ 5 9
177 Живодар Иванов ОУ „Хр.Ботев“ 5 9
178 Михаела Даниелова ОУ „Хр.Ботев“ 5 9
179 НиколаАлексиев ОУ „Хр.Ботев“ 5 9
180 Станимира Илиева ПМГ“Иван Вазов“ 5 9
181 Яна Ивова Стоянова СОУ „П.Р.Славейков“ 5 9
182 Камена Леонидова СОУ“П.Р.Славейков“ 5 6
183 Миглена Михайлова ОУ „Н. Вапцаров“ 5 3
184 Симеон Костадинов ПМГ“Иван Вазов“ 5 3
185 Симона Христова ПМГ“Иван Вазов“ 5 3
186 Кирил Иванов ПМГ“Иван Вазов“ 6 36 1
187 Петър Красимиров ПМГ“Иван Вазов“ 6 33 2
188 Микаела Манолова ПМГ“Иван Вазов“ 6 33 2
189 Тина Веселинова ПМГ“Иван Вазов“ 6 30 3
189 Денислав Илиянов
Калчев
СОУ „П.Р.Славейков“ 6 27
191 Станислав Георгиев
Стоянов
СОУ „Д.
Талев“
6 27
192 Петър Атанасов Цонев СОУ „П.Р.Славейков“ 6 24
193 Преслав Иванов ПМГ“Иван Вазов“ 6 24
194 Преслава Димитрова
Феодотова
СОУ „Стефан Караджа“ 6 24
195 Виктория Атанасова ПМГ“Иван Вазов“ 6 21
196 Калоян Ангелов ПМГ“Иван Вазов“ 6 21
197 Николета Пламенова ПМГ“Иван Вазов“ 6 21
198 Ангел Радомиров
Ангелов
СОУ „П.Р.Славейков“ 6 18
199 Зорница Гавраилова ПМГ“Иван Вазов“ 6 18
200 Йосиф Константинов
Баналиев
СОУ „П.Р.Славейков“ 6 18
201 Виктория Николаева ПМГ“Иван Вазов“ 6 15
202 Радослав Симеонов ПМГ“Иван Вазов“ 6 15
203 Александър Димитров
Мавродиев
ОУ „Йордан Йовков“ 6 12
204 Владислав Галинов
Маринов
СОУ „П.Р.Славейков“ 6 12
205 Даяна Тошкова
Орешарова
СОУ „П.Р.Славейков“ 6 12
206 Калоян Владиславов
Александров
СОУ „П.Р.Славейков“ 6 12
207 Окан Ахмед Юсню СОУ „П.Р.Славейков“ 6 12
208 Пламена Петрова ПМГ“Иван Вазов“ 6 12
209 Преслва Стоянова ПМГ“Иван Вазов“ 6 12
210 Веселин Стойчев ПМГ“Иван Вазов“ 6 9
211 Владимир Георгиев
Комитски
СОУ „П.Р.Славейков“ 6 9
212 Емирхан Ерхан ПМГ“Иван Вазов“ 6 9
213 Златина Ташева ПМГ“Иван Вазов“ 6 9
214 Лина Неделчева ПМГ“Иван Вазов“ 6 9
215 Магдалена Михайлова
Драгоева
СОУ „П.Р.Славейков“ 6 9
216 Тодор Кирилов Тодоров СОУ „П.Р.Славейков“ 6 9
217 Виктория Обретенова ПМГ“Иван Вазов“ 6 6
218 Дамян Руменов Енчев СОУ „П.Р.Славейков“ 6 6
219 Теодор Василев
Василев
СОУ „П.Р.Славейков“ 6 6
220 Юлия Дамянова СОУ „П.Р.Славейков“ 6 6
221 Радост Ивайлова
Георгиева
СОУ „П.Р.Славейков“ 6 3
222 Гергана Радостинова
Сотирова
ОУ „Йордан Йовков“ 7 36 1
223 Владислав Иванов ПМГ“Иван Вазов“ 7 33 2
224 Савина Конова ПМГ“Иван Вазов“ 7 33 2
225 Данаил Илиев ОУ „Хр.Ботев“ 7 30
226 Никола Веселинов ПМГ“Иван Вазов“ 7 30
227 Росица Милева ПМГ“Иван Вазов“ 7 30
228 Стефан Добромиров
Краев
ОУ „Йордан Йовков“ 7 30
229 Ваня Петрова ПМГ“Иван Вазов“ 7 27
230 Йордан Тихомиров
Тодоров
СОУ „П.Р.Славейков“ 7 27
231 Калин Красимиров
Костадинов
СОУ „П.Р.Славейков“ 7 27
232 Ивелин Василев Иванов ХГ „Св. Св.
Кирил и Методий“
7 24
233 Валери Венциславов ПМГ“Иван Вазов“ 7 24
234 Венциславa Венковa ПМГ“Иван Вазов“ 7 24
235 Деляна Ивелинова ОУ „Хр.Ботев“ 7 24
236 Иван Тихомиров ПМГ“Иван Вазов“ 7 21
237 КаролинаАнгелова ПМГ“Иван Вазов“ 7 21
238 Маноела Минчева ПМГ“Иван Вазов“ 7 21
239 Михаела Пламенова
Панчева
ОУ „Йордан Йовков“ 7 21
240 Павлета Георгиева ОУ „Хр.Ботев“ 7 21
241 Александър Димитров ОУ „Хр.Ботев“ 7 18
242 Виолин Ивелинов ПМГ“Иван Вазов“ 7 18
243 Даниела Милтиядева ОУ „Хр.Ботев“ 7 18
244 Ангел Генчев ПМГ“Иван Вазов“ 7 15
245 Искрена Николова ПМГ“Иван Вазов“ 7 15
246 Яница Катинова ОУ „Хр.Ботев“ 7 15
247 Яница Янкова Петкова ОУ „Хр.Смирненски“ 7 15
248 Борис Боянов ПМГ“Иван Вазов“ 7 12
249 Виктория Калинова ПМГ“Иван Вазов“ 7 12
250 Иванка Йорданова
Дякова
ОУ „Хр.Смирненски“ 7 12
251 Йоанна Николаева ОУ „Хр.Ботев“ 7 12
252 Радостин Пламенов
Алексиев
СОУ „П.Р.Славейков“ 7 12
253 Таниел Леонардо
Хубесарян
СОУ“Свети Климент Охридски“ 7 12
254 Александра
Мирославова Михайлова
ОУ „Хр.Смирненски“ 7 9
255 Дана Стоянова ПМГ“Иван Вазов“ 7 9
256 Мария Добрева
Георгиева
СОУ „П.Р.Славейков“ 7 9
257 Николай Веселинов ПМГ“Иван Вазов“ 7 9
258 Петя Петкова ПМГ“Иван Вазов“ 7 9
259 Преслав Иванов ПМГ“Иван Вазов“ 7 9
260 Стефан Николаев
Стойчев
СОУ“Свети Климент Охридски“ 7 9
261 Гала Мариянова
Проданова
ОУ „Хр.Смирненски“ 7 6
262 Георги Стоянов ПМГ“Иван Вазов“ 7 6
263 Мартин Димитров ЕГ „Гео Милев“ 8 19 1
264 Антония Иванова ПМГ“Иван Вазов“ 8 17 1
265 Ния Деянова ПМГ“Иван Вазов“ 8 15
266 Пламена Веселинова ПМГ“Иван Вазов“ 8 14
267 Ради Георгиев ПМГ“Иван Вазов“ 8 14
268 Емил Раданов ЕГ „Гео Милев“ 8 11
269 Виктория Георгиева
Василева
ОУ „Хр.Смирненски“ 8 9
270 Силвиян Мартинов ЕГ „Гео Милев“ 8 9
271 Павел Петков ЕГ „Гео Милев“ 8 8
272 Симона Иванова ЕГ „Гео Милев“ 8 8
273 Константин Георгиев ПМГ“Иван Вазов“ 8 5
274 Андриана Галинова СОУ „Стефан Караджа“ 8 4
275 Галин Димитров ОУ „Н. Вапцаров“ 8 4
276 Борис Веселинов Желев ПМГ“Иван Вазов“ 9 27 1
277 Пламен Георгиев
Георгиев
ПМГ“Иван Вазов“ 9 27 1
278 Михаел Даянов Манолов ПМГ“Иван Вазов“ 9 15
279 Мутлухан Исаев ЕГ „Гео Милев“ 9 14
280 Светослав Никсолаев
Николов
ПМГ“Иван Вазов“ 9 10
281 Камен Веселинов
Димитров
ПМГ“Иван Вазов“ 9 9
282 Доротея Йорданова
Иванова
ПМГ“Иван Вазов“ 9 8
283 Александър Красимиров ЕГ „Гео Милев“ 9 7
284 Антон Бориславов
Димитров
ПМГ“Иван Вазов“ 9 7
285 Константин Иванов
Иванов
ПМГ“Иван Вазов“ 9 6
286 Павел Светославов
Опълченов
ПМГ“Иван Вазов“ 9 6
287 Васил Манев ЕГ „Гео Милев“ 9 4
288 Димитър Минчев Иванов ПМГ“Иван Вазов“ 9 3
289 Гизем Акиф Вайдин ПМГ“Иван Вазов“ 9 2
290 Ганчо Живков Тончев ПГЗ „Т.Рачивски“ 10 2
291 Николай Момчев ПМГ“Иван Вазов“ 11 14
292 Георги Петров ПМГ“Иван Вазов“ 11 4
293 Георги Христов ПМГ“Иван Вазов“ 11 4
294 Даринка Димитрова ПМГ“Иван Вазов“ 11 4
295 Димитър Василев ПМГ“Иван Вазов“ 11 4
296 Ивелинка Димитрова ПМГ“Иван Вазов“ 11 4
297 Георги Иванов ПМГ“Иван Вазов“ 11 2
298 Христо Янакиев ПМГ“Иван Вазов“ 11 2
299 Явор Недялков ПМГ“Иван Вазов“ 11 2
300 Йордан Светославов ПМГ“Иван Вазов“ 11 0

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.