Европейско кенгуру 2009 – Резултати

Име, фамилия Училище Град Клас Точки в низходящ ред
Валентин Жеков Иванов ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 75
Александрина Кадалиева СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 70
Златена Калоянова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 60
Петър Атанасов Цонев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 60
Станислав станимиров Бранимиров ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 60
Боян Ангелов Василев ОУ „Антим І“ Балчик 2 55
Весела Любенова Димитрова ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 55
Виктор Корнел Игнат СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 55
Вилияна Куртева ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 55
Иван Йорданов Георгиев ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 2 55
Преслава Феодотова СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 2 55
Виктория Димитрова Николова СОУ „Любен Каравелов“ Добрич 2 50
Владимир Комитски СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 50
Дарин Киров СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 50
Димитър Матеев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 50
Йосив Константинов Баналиев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 50
Мария Станимирова Иванова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 50
Радост Георгиева СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 50
Ангел Радомиров Ангелов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 45
Габриела Диянова Друмева СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 45
Габриела Йорданова Димитрова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 45
Иван Костов Иванов ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 45
Мустафа Ертан Гелдиев ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 45
Надежда Славчева Горгиева ОУ „Отец Паисий“ Добрич 2 45
Наталия Галинова Милчева ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 45
Преслав Иванов Петров ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 45
Детелина Любенова СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 2 45
Ангел Пламенов Димитров ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 40
Венелин Марев ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 40
Веселин Стоименов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 40
Владислав Ивайлов Василев ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 2 40
Денислав Калчев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 40
Диян Радев ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 40
Евгени Димитров Димитров ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 40
Никола Колев Янков ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 40
Мирослава Апостолова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 40
Ива Радичкова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 40
Ралица Стоянова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 40
Илия Иванов СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 2 40
Валери Петров Влайков ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 2 35
Георги Димитров Александров СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 35
Георги Петров Стоянов СОУ“Н.Й.Вапцаров“ гр. Ген.Тошево 2 35
Григор Димитров СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 35
Данаил Живков СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 35
Даяна Орешарова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 35
Димитрина Стоянова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 35
Димитър Веселинов Димитров ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 35
Драгомир Великов Георгиев ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 2 35
Ивета Атанасова Симеонова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 35
Ирена Петрова Георгиева ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 35
Йоанна Антонова Дженкова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 35
Мария-Луиза Морис Димитрова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 35
Мария-Радена Радостинова Божкова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 35
Никола Николаев Колев ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 35
Ния Атанасова Стоянова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 35
Павел Пеев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 35
Полина Петрова Петрова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 35
Преслав Сидеров СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 35
Румяна Люцканова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 35
Тихомир Тодоров Димитров ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 35
Александър Гочев СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 35
Георги Христов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 35
Мирела Желязкова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 35
Юнал Мехмед СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 35
Иван Иванов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 35
Семра Рамис СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 35
Атанас Кърчев ОУ“Й.Йовков“ Каварна 2 35
Кремена Иванова СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 2 35
Синан Салих Караташ СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 2 35
Борис Бенов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 30
Весел Ивов Иванов ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 30
Виктория Ивелинова Атанасова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 30
Виктория Обретенова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 30
Габриела Георгиева СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 30
Гергана Живкова Желева ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 30
Елица Ивелинова Стоянова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 30
Ина Веселинова Димитрова ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 30
Калина Галинова Колева ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 30
Кирил Иванов ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 30
Крстиян Тодоров СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 30
ЛинаСтаниславова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 30
Мария – Луиза Маринова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 30
Мартин Галинов Първанов ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 30
Мехнур Месут Юнуз ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 30
Михаела Манолова Манолова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 30
Нели Веселинова Кирчева ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 30
Нелина Ивова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 30
Николета Живкова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 30
Нона Светлинова Илчева ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 30
Памела Димитрова Димитрова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 30
Петър Атанасов Малев ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 2 30
Петя Иванова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 30
Петя Пламенова ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 30
Преслав Николаев Николов ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 30
Ростислав Мартинов Костов ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 30
Теодор Василев Василев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 30
Томислав Ангелов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 30
Християна Христова Илиева ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 30
Христо Христов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 30
Анна Панайотова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 30
Мирослав Ставрев СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 30
Николета Ненова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 30
Нурел Назми СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 30
Виктория Дочева СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 30
Моника Маринчева СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 30
Николай Гоцев СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 30
Окан Юсню СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 30
Аксения Аврамова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 25
Александър Атанасов Стоилов ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 25
Антония Свиленова Петрова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 25
Божидара Цончева Цонева ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 25
Веселин Лъчезаров Хаджиларски ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 25
Виктория Димова Янкова ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 25
Владислав Маринов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 25
Даниела Андриянова Тодорова ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 2 25
Ива Димитрова Иванова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 25
Ивана Даниелова Павлова ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 2 25
Ивона Християнова Митева СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 25
Кристо Цветанов Георгиев ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 2 25
Мариян Тодоров Петров СОУ“Н.Й.Вапцаров“ гр. Ген.Тошево 2 25
Мартин Валериев Маринов ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 25
Мерин Танер Исмаилова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 25
Мириам Юсеинова Джамбазова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 25
Момчил Тодоров Милчев СОУ „Любен Каравелов“ Добрич 2 25
Никола Валентинов Колчев ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 25
Петър Пламенов Ников ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 25
Пламена Йорданова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 25
Ралица Георгиева Кичукова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 25
Стоян Георгиев Колев СОУ“Н.Й.Вапцаров“ гр. Ген.Тошево 2 25
Алпай Зекири СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 25
Берин Тефикова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 25
Айхан Ремзи СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 25
Мирослав Иванов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 25
Найден Георгиев СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 25
Станислав Иванов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 25
АлександърВладимиров СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 20
Александър Красимиров Енев ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 2 20
Анелия Диамандиева СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 20
Анна Трайкова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 20
Атанас Пламенов Парушев ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 20
Виктория Миленова Георгиева СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 20
ГеоргиЙорданов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 20
Иван Киров СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 20
Йоанна-Кристин Станиславова Станева ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 2 20
Мартин Георгиев Марев ОУ „Христо Ботев“ Добрич 2 20
Спасина Ивелинова Петрова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 20
Станислав Георгиев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 20
Сузан Юкселова Апазова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 2 20
Георги Иванов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 20
Пламен Костов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 20
Михаил Милков СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 2 20
Венцислав Николов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 2 15
Дико Йорданов Диков СОУ“Н.Й.Вапцаров“ гр. Ген.Тошево 2 15
Лъчезар Атанасов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 15
Маринела Костадинова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 2 15
Силвия Георгиева СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 2 15
Християн Минчев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 105
Данаил Илиев Илиев ОУ „Христо Ботев“ Добрич 3 100
Виктор Георгиев Колев ОУ „Антим І&#39 Балчик 3 95
Даниел Йорданов Андреев ОУ „Христо Ботев“ Добрич 3 95
Калин Костадинов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 95
Никола Димитров СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 90
Зорница Върбанова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 85
Йордан Йорданов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 85
Виктория Георгиева СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 80
Гергана Радостинова ОУ“Й.Йовков“ Каварна 3 80
Михаела Пламенова ОУ“Й.Йовков“ Каварна 3 80
Джан Танер Рюстен ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 3 75
Радост Лозанова СОУ „Димитър Талев“ Добрич 3 75
Елена Христова ОУ“Й.Йовков“ Каварна 3 75
Станислава Савишева СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 75
Александра Гроздева СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 70
Ваня Христова Панайотова ОУ „Антим І&#39 Балчик 3 70
Ивайло Красимиров Георгиев ОУ „Христо Ботев“ Добрич 3 70
Момчил Красимиров Кондов ОУ „Христо Ботев“ Добрич 3 70
Петър Стоянов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 70
Радостин Алексиев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 70
Рейхан Билгин Якубов ОУ „Христо Ботев“ Добрич 3 70
Теодора Мариянова Георгиева ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 3 70
Алекс Калоянов Иванов СОУ“Н.Й.Вапцаров“ гр. Ген.Тошево 3 65
Ангел Пенчев Проданов ОУ „Христо Смирненски“ Добрич 3 65
Виктория Георгиева Димитрова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 3 65
Георги Иванов Михайлов ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 3 65
Дивна-Мари Димитрова Касабова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 3 65
Доротея Енчева Янкова ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 3 65
Ивелин Василев Иванов ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 3 65
Мила Иванова СОУ „Димитър Талев“ Добрич 3 65
Преслав Иванов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 65
Преслав Христов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 65
Стефан Аврамов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 65
Николай Веселинов СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 65
Станимир Стефанов СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 65
Габриела Пламенова Пеева ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 3 60
Десислава Чанова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 60
Иван Райчев Димитров ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 3 60
Искрена Николова Райкова ОУ „Христо Смирненски“ Добрич 3 60
Йордан Тодоров СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 60
Радина Николова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 60
Дияна Василева СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 60
ЕлизаветаМлечкова СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 60
Аксения Ненкова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 3 55
Венцислава Ивайлова Ненкова СОУ „Кл.Охридски“ Добрич 3 55
Виолин Филев СОУ „Димитър Талев“ Добрич 3 55
Даниела Ангелова СОУ „Кл.Охридски“ Добрич 3 55
Десислава Пламенова Георгиева ОУ „Антим І&#39 Балчик 3 55
Красимир Тодоров Тодоров ОУ „Антим І&#39 Балчик 3 55
Никола Николов Анещев ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 3 55
Рафаела Василева СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 55
Савина Красимирова Конова ОУ „Христо Ботев“ Добрич 3 55
Страхил Атанасов Ветренски ОУ „Антим І&#39 Балчик 3 55
Христина Христова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 55
Елена Христова СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 55
Мартин Керанов ОУ“Й.Йовков“ Каварна 3 55
Несрин Сезгин Феми ОУ“Св.Климент Охридски“ с.Дуранкулак 3 55
Стефан Добромиров ОУ“Й.Йовков“ Каварна 3 55
Гергана Веселинова Иванова СОУ „Кл.Охридски“ Добрич 3 50
Егор Йонков СОУ „Димитър Талев“ Добрич 3 50
Женя Валентинова Иванова СОУ „Кл.Охридски“ Добрич 3 50
Живомир Ивелинов Милчев СОУ“Н.Й.Вапцаров“ гр. Ген.Тошево 3 50
Иван Мавродиев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 50
Йоана Севдалинова Димитрова ОУ „Антим І&#39 Балчик 3 50
Карина Светославова Щерева ОУ „Й.Йовков“ Каварна 3 50
Маринела Радостинова Христова СОУ“Н.Й.Вапцаров“ гр. Ген.Тошево 3 50
Преслав Пламенов ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 3 50
Симеон Здравков Арменчев ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 3 50
Тодор Атанасов Тодоров СОУ“Н.Й.Вапцаров“ гр. Ген.Тошево 3 50
Радостина Николова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 50
Пламена Мирославова ОУ“Й.Йовков“ Каварна 3 50
Валери Венциславов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 45
Денислав Стоянов Петков ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 3 45
Жени Петрова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 45
Иван Калоянов Христов ОУ „Христо Смирненски“ Добрич 3 45
Изабела Диянова Сребкова ОУ „Антим І&#39 Балчик 3 45
Йосиф Шарков СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 45
Мария Георгиева СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 45
Мариян Захариев ОУ „Христо Смирненски“ Добрич 3 45
Николай Марков СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 45
Пламена Йорданова СОУ „Димитър Талев“ Добрич 3 45
Радослав Цветанов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 45
Самуил Валентинов Славов СОУ „Св. Климент Охридски“ Добрич 3 45
Симона Мирославова СОУ „Кл.Охридски“ Добрич 3 45
Християн Христов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 45
Алпай Мехмед СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 45
Димитър Иванов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 45
Драгомир Драганов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 45
Жулиана Ненова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 45
Александра Алексинова ОУ“Й.Йовков“ Каварна 3 45
Ива Калинова СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 45
Ива Милчева СОУ“Асен Златаров“ Шабла 3 45
Мария Валентинова СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 45
Наталия Димитрова ОУ“Й.Йовков“ Каварна 3 45
Андрей Диянов Драгнев ОУ „Отец Паисий“ Добрич 3 40
Ваня Петрова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 40
Виктор Венциславов Господинов ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 3 40
Георги Николов СОУ „Димитър Талев“ Добрич 3 40
Дана Филипова ОУ „Христо Ботев“ Добрич 3 40
Димо Ивелинов Димов ОУ „Христо Смирненски“ Добрич 3 40
Ивалин Колев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 40
Росица Ивайлова Милева ОУ „Отец Паисий“ Добрич 3 40
Симеон Андреев СОУ „Кл.Охридски“ Добрич 3 40
Стас Мирославов Костадинов ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 3 40
Стефан Николаев ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 3 40
Цветелина Марева ОУ „Христо Ботев“ Добрич 3 40
Пламена Банкова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 40
Аслихан Махмуд СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 40
Марияна Маринова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 40
Стефани Мирчева СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 40
Андрей Феодоров СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 40
Михаела Димитрова СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 40
Сенем Недретова СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 40
Венцислав Тодоров Тодоров СОУ“Н.Й.Вапцаров“ гр. Ген.Тошево 3 35
Деница Николова Петкова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 3 35
Кристиан Пламенов ОУ „Христо Ботев“ Добрич 3 35
Кристина Радинова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 35
Николай Чавдаров Василев ОУ „Христо Ботев“ Добрич 3 35
Радослав Веселинов Маринов ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 3 35
Ралица Венциславова Райкова ОУ „Христо Смирненски“ Добрич 3 35
Георги Димитров СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 35
Женя Яниславова СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 35
Ралица Статева СОУ“Асен Златаров“ Шабла 3 35
Стела Красимирова СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 35
Стефан Николов СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 35
Борис Каравасилев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 30
Васил Ивелинов Симеонов ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 3 30
Георги Алексиев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 30
Дарина Крумова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 3 30
Иван Тихомиров Тодоров ОУ „Христо Ботев“ Добрич 3 30
Наталия Петрова СОУ „Димитър Талев“ Добрич 3 30
Радослав Василев СОУ „Димитър Талев“ Добрич 3 30
Ралена Иванова Илиева СОУ“Н.Й.Вапцаров“ гр. Ген.Тошево 3 30
София Димитрова Георгиева ОУ „Антим І&#39 Балчик 3 30
Стелиан Ивелинов Иванов ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 3 30
Стоян Християнов Паскалев ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 3 30
Александър Иванов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 30
Елена Райчева СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 30
Мирослава Добрева СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 30
Стоян Лалов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 30
Мемиш Мемиш СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 30
Сали Славов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 30
Благовеста Детелинова СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 30
Каан Енгин СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 30
Патрисия Димитрова СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 30
Теодора Веселинова СОУ“Ст.Караджа“ Каварна 3 30
Галин Галинов Георгиев ОУ „Отец Паисий“ Добрич 3 25
Десислава Йосифова Демирова ОУ „Христо Смирненски“ Добрич 3 25
Иван Бориславов Николов СОУ“Н.Й.Вапцаров“ гр. Ген.Тошево 3 25
Октай Вернур Карани ОУ „Антим І&#39 Балчик 3 25
Ростислав Костов СОУ „Димитър Талев“ Добрич 3 25
Явор Ламбев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 3 25
Ивайло Тодоров СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 25
Пресила Няголова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 25
Васил Стоянов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 20
Николета Колева СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 20
Беркин Невзат СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 20
Веселина Халачева СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 3 20
Севда Айджан Нихат ОУ „Антим І&#39 Балчик 3 15
Христомира Пашкова Христова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 3 15
Димитър Кралев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 105
Виктория Василева Георгиева ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 4 100
Даниел Иванов Радев ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 4 100
Ивайло Светломиров Минчев ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 4 100
Силвиян Мартинов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 100
Теодора Христова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 100
Даниел Пламенов Петров ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 4 95
Калоян Валентинов Кралев ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 4 95
Валентина Стоева СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 90
Живко Господинов Господинов ОУ „Антим І&#39 Балчик 4 90
Иван Мариянов Ганев ОУ „Й.Йовков“ Каварна 4 90
Мартин Касабов ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 4 90
Мартин Радославов Димитров ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 4 90
Павел Красимиров Петров ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 4 90
Александър Стоев СОУ“Асен Златаров“ Шабла 4 90
Александър Красимиров Пампоров ОУ „Христо Ботев“ Добрич 4 85
Александър Светославов Манолов ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 4 85
Жанина Ковчева СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 85
Павел Петков СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 85
Ради Георгиев Сергеев ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 4 85
Добромир Димитров СОУ „Л.Каравелов“ Добрич 4 80
Божидар Славов Георгиев ОУ „Отец Паисий“ Добрич 4 75
Виктор Пасков СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 75
Георги Венциславов Гюров ОУ „Отец Паисий“ Добрич 4 75
Георги Димчев Ангелов ОУ „Антим І&#39 Балчик 4 75
Гергана Любомирова Манчева ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 4 75
Женя Йорданова Желева СОУ“Н.Й.Вапцаров“ гр. Ген.Тошево 4 75
Иван Балчев СОУ „Димитър Талев“ Добрич 4 75
Кристиян Иванов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 75
Нанси Димитрова СОУ“Асен Златаров“ Шабла 4 75
Веселина Ангелова Гайдарова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 4 70
Жени Няголова СОУ „Димитър Талев“ Добрич 4 70
Ивайло Огнев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 70
Ненко Илиев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 70
Ниляй Енгин Нуредин ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 4 70
Симона Иванова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 70
Страхил Стоянов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 70
Християна Ивова Войчева ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 4 70
Цвета Николаева Давидкова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 4 70
Юмит Гюнал Айя СОУ“Н.Й.Вапцаров“ гр. Ген.Тошево 4 70
Антония Маджарова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 65
Георги Георгиев Сивков СОУ“Н.Й.Вапцаров“ гр. Ген.Тошево 4 65
Енчо Тихомиров СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 65
Камелия Младенова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 65
Карина Кирилова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 65
Мартин Минков СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 65
Михаил Йорданов Йорданов ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 4 65
Николай Станев ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 4 65
Симона Йорданова Иванова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 4 65
Мила Милкова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 4 65
Катерина Шишкова СОУ“Асен Златаров“ Шабла 4 65
Мартин М. Иванов СОУ“Асен Златаров“ Шабла 4 65
Боряна Стоянова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 60
Десислава Иванова Петкова ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 4 60
Димитър Петров СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 60
Ивайла Габровска СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 60
Иван Пламенов Петров ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 4 60
Йордан Диянов Кондов ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 4 60
Калина Георгиева Георгиева ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 4 60
Мелиса Левент Рахмиева ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 4 60
Моника Василева СОУ „Димитър Талев“ Добрич 4 60
Симона Ангелова Симеонова ОУ „Христо Смирненски“ Добрич 4 60
Теменуга Димова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 60
Вяра Стаматова СОУ“Асен Златаров“ Шабла 4 60
Мила Лозанова СОУ“Асен Златаров“ Шабла 4 60
Михаела Николаева Великова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 4 55
Преслав Любомиров Йорданов ОУ „Христо Смирненски“ Добрич 4 55
Димитър Керанов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 4 55
Нанси Митева СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 4 55
Милена Павлова СОУ“Асен Златаров“ Шабла 4 55
Диана Деанова Персинова ХГ „Св.Св. Кирил и Методий“ Добрич 4 50
Калоян Красимиров Ставрев ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 4 50
Никол Николова СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 50
Николай Любомиров СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 50
Яница Цветкова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 4 50
МартинЙ.Иванов СОУ“Асен Златаров“ Шабла 4 50
Атанас Атанасов Карастоев ОУ „Й.Йовков“ Каварна 4 45
Георги Красимов Пампоров ОУ „Христо Ботев“ Добрич 4 45
Гергана Алексиева СОУ „Димитър Талев“ Добрич 4 45
Иван Веселинов Василев ОУ „Христо Смирненски“ Добрич 4 45
Мартин Марков СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 45
Самуил Тихомиров Тинев ОУ „Христо Смирненски“ Добрич 4 45
Симеон Донков Иванов ОУ „Й.Йовков“ Каварна 4 45
Хюлия Метинова Бахарова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 4 45
Йоана Симеонова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 4 45
Габриела Попова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 4 45
Луиза Карамилева СОУ“Асен Златаров“ Шабла 4 45
Елизабет Даринова Щерева ОУ „Й.Йовков“ Каварна 4 40
Иванка Георгиева Богданова ОУ „Й.Йовков“ Каварна 4 40
Кирил Зафиров Вълчев ОУ „Антим І&#39 Балчик 4 40
Мартин Младенов Христов ОУ „Антим І&#39 Балчик 4 40
Янко Димитров Димитров ОУ „Й.Йовков“ Каварна 4 40
Пламена Бориславова Димитрова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 4 35
Пресияна Мариянова Карамузова ОУ „Й.Йовков“ Каварна 4 35
Преслава Желева СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 35
Тансу Джемалдин Алиев ОУ „Й.Йовков“ Каварна 4 30
Мариян Пенчев СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 4 30
Александър Куцаров СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 25
Иван Миленов СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 4 25
Ива Стоянова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 4 25
Иванина Иванова СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 4 20
Велизар Дианов Ангелов ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 5 105
Денислава Тодорова ЧГ „Леонардо Да Винчи“ Добрич 5 85
Михаел Манолов ЧГ „Леонардо Да Винчи“ Добрич 5 85
Александър Красимиров Костадинов ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 5 80
Берил Александров ЧГ „Леонардо Да Винчи“ Добрич 5 80
Васил Манев Манев ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 5 80
Величко Терзиев ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 5 80
Йордан Светломиров Евтимов ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 5 80
Симона Тихомирова Симеонова ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 5 78
Борис Веселинов Желев ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 5 75
Георги Живков Георгиев ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 5 75
Коста Боянов ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 5 75
Кристина Ивелинова Томова ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 5 75
Михаил Йовев СОУ „Димитър Талев“ Добрич 5 75
Павел Лозанов СОУ „Димитър Талев“ Добрич 5 75
Петя Мткова Аджопова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 5 75
Константина Георгиева Люцканова ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 5 70
Магдалена Иванова Иванова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 5 70
Никола Николов СОУ „Димитър Талев“ Добрич 5 70
Нурджан Неджмедин Асан ОУ „Отец Паисий“ Добрич 5 70
Петър Каменов Кулев ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 5 70
Симона Константинова Костова ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 5 70
Милен Георгиев СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 5 70
Виктория Христова ЧГ „Леонардо Да Винчи“ Добрич 5 65
Дейвид Божилов ЧГ „Леонардо Да Винчи“ Добрич 5 65
Петя Георгиева ОУ „Отец Паисий“ Добрич 5 65
Владислав Стойков ЧГ „Леонардо Да Винчи“ Добрич 5 60
Мутлухан Гюнанов Исаев ОУ „Отец Паисий“ Добрич 5 60
Стелла Анатолиева Шопова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 5 60
Деница Бинева ЧГ „Леонардо Да Винчи“ Добрич 5 55
Ина Иванова Лефтерова ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 5 55
Йордан Титов ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 5 55
Лина- Мария Стоянова ЧГ „Леонардо Да Винчи“ Добрич 5 50
Михаел Милков ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 5 50
Николай Господинов ЧГ „Леонардо Да Винчи“ Добрич 5 50
Николай Илиев Маринов ОУ „Отец Паисий“ Добрич 5 50
Стелиян Ковачев ОУ „Стефан Караджа“ Добрич 5 50
Любомир Михайлов Буюклиев ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 5 45
Станислава Георгиева Манчева ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 5 45
Стоян Генчев ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 5 45
Петър Марчев СОУ“Асен Златаров“ Шабла 5 45
Анелия Гюрова Стефанова ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 5 40
Камен Димитров СОУ „Димитър Талев“ Добрич 5 40
Николай Калев СОУ“Асен Златаров“ Шабла 5 35
Тара Георгиева Димитрова ОУ“Св.Климент Охридски“ с.Дуранкулак 5 35
Свилен Георгиев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 5 20
Надежда Ясенова Янакиева ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 6 120
Георги Иванов Иванов ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 6 105
Илия Георгиев Петков ОУ „Христо Ботев“ Добрич 6 105
Камелия Цончева Цонева ОУ „Христо Ботев“ Добрич 6 100
Виктория Симеонова СОУ „Димитър Талев“ Добрич 6 95
Николета Андреанова Андреева ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 6 95
Атанас Ивелинов Атанасов ОУ „Христо Ботев“ Добрич 6 90
Георги Великов Хинев ОУ „Христо Ботев“ Добрич 6 90
Герасим Димитров ОУ“Й.Йовков“ Каварна 6 90
Анита Симеонова Борисова ОУ „Христо Ботев“ Добрич 6 75
Веселин Стоянов Стоянов ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 6 75
Иван Емилов Бърдаров ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 6 70
Калина Чавдарова Божилова ОУ „Христо Ботев“ Добрич 6 70
Славена Илиева ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 6 70
Росана Добринова Будакова ОУ „Христо Ботев“ Добрич 6 65
Андриян Христов СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 6 65
Антония Миткова ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 6 60
Анна Миткова Петкова ОУ“Й.Йовков“ с. Красен 6 50
Недежда Живкова Петрова ОУ“Св.Климент Охридски“ с.Дуранкулак 6 50
Eлиз Назми СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 6 45
Филиз Назми СОУ“Йордан Йовков“ гр.Тервел 6 45
Симона Валентинова Марчева ОУ“Св.Климент Охридски“ с.Дуранкулак 6 40
Деница Георгиева СОУ“Асен Златаров“ Шабла 6 35
Радина Драгомирова Кулева ОУ“Св.Климент Охридски“ с.Дуранкулак 6 35
Георги Веселинов Караиванов ОУ „Христо Ботев“ Добрич 6 30
Никола Касабов ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 135
Константин Стойчев ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 120
Александър Петров ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 110
Стефан Златев ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 110
Лазар Недков СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 7 90
Николай Момчев ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 90
Петър Георгиев СОУ „П.Р.Славейков“ Добрич 7 90
Андреа Караджова ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 75
Анна Димитрова ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 75
Иван Желев ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 75
Дамян Ангелов Димов ОУ“ХрСмирненски“ гр. Ген.Тошево 7 65
Иван Стоянов ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 65
Иван Димитров Димитров ОУ „Христо Ботев“ Добрич 7 60
Иван Николов ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 60
Каролина Радостинова ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 60
Велин Йорданов Великов ОУ „Христо Ботев“ Добрич 7 55
Георги Шопов ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 55
Венцислав Стоев ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 50
Преслав Петров Харчев ОУ“Св.Климент Охридски“ с.Дуранкулак 7 50
Румяна Иванова ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 45
Теодора Иванова Иванова ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 45
Христо Цветков ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 45
Вилимир Евгениев Караиванов ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ Балчик 7 25
Десислава Иванова ПМГ „Иван Вазов“ Добрич 7 25
Жан Димитров Полянски ОУ“Й.Йовков“ с. Красен 7 25
Иван Радостинов ЕГ „Гео Милев“ Добрич 8 85
Димо Райчев МГ“д-р Петър Берон“ гр.Варна 8 85
ИваСтойчева СОУ“Асен Златаров“ Шабла 8 45
Неда Галинова ЕГ „Гео Милев“ Добрич 9 85
Катерина Зафирова ЕГ „Гео Милев“ Добрич 9 75
Галин Иванов ЕГ „Гео Милев“ Добрич 9 70
Андон Стоянов ЕГ „Гео Милев“ Добрич 9 65
Деяна Петранова СОУ“Асен Златаров“ Шабла 10 65
Мартина Ташева СОУ“Асен Златаров“ Шабла 10 15
Тодор Стойнов СОУ“Асен Златаров“ Шабла 11 50

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван.